belevenisboerderij harms hoeve
Uitjes

Spelen bij HARM’s Hoeve in Malden

Bewaar of deel

Laatst bijgewerkt op 7 september 2024

Op zoek naar een leuk en goedkoop uitje? Breng dan eens een bezoek aan een speelboerderij. Bij ons in de buurt zit HARM’s Hoeve. Een super leuke belevenisboerderij waar kinderen van alles kunnen doen in de buitenlucht, terwijl ouders genieten van een hapje of drankje. Wij zijn hier regelmatig te vinden en in dit blog laat ik je zien wat je er zoal kunt doen.

HARM’s Hoeve in Malden

Je vindt Harms Hoeve in Malden, in de buurt van Nijmegen. De belevenisboerderij is 4 dagen per week geopend en gratis toegankelijk voor publiek. Je kunt hier dieren voeren, spelen in de grote zandbak, lunchen of boodschappen doen.

Op het terrein vind je een grote ronde stal met koeien (Blonde d’Aguitaine), geiten, schapen en varkens. Met een trap kun je naar het zichtplateau in het midden van de stal waar je een mooi uitzicht hebt over de dieren en de omliggende weilanden. Op de boerderij worden ook nog kippen gehouden. Sommige dieren lopen ook buiten de hokken. Zo kom je geregeld een loslopende geit tegen die graag geaaid wordt. Heel leuk!

Spelen op de belevenisboerderij

De dieren op de belevenisboerderij mogen gevoerd en geaaid worden. Je kunt bakjes met voer kopen en flesjes met melk die je vervolgens zelf aan de dieren kunt geven. Dat is een leuke manier om je kinderen kennis te laten maken met de dieren. Ook kunnen kinderen rondrijden op traptractors en skelters en er kan gespeeld worden in de grote zandbak. Er is tevens een kabelbaan en een trampoline. Ofwel er is genoeg te beleven en je kunt je hier goed een paar uurtjes vermaken. Onze dochter vindt het iedere keer weer een feest om hierheen te gaan.

koeien harms hoeve
kippen harms hoeve

Lunchroom en boerderijwinkel

Van al dat spelen krijg je honger. Gelukkig heeft HARM’s Hoeve ook een lunchroom en terras waar je iets kunt eten of drinken. Van een bakje koffie of thee, tot aan een stukje taart, tosti of kopje soep. Er wordt hier veel gebruik gemaakt van producten die op de boerderij zelf worden geproduceerd of uit de regio komen. Deze producten kun je ook kopen in de boerderijwinkel op het terrein. Je koopt bijvoorbeeld rund- en varkensvlees, eieren, kaas, zuivelproducten en verschillende soorten groente en fruit. Ook kun je allerlei soorten boerderij speelgoed kopen in de boerderijwinkel, zoals speelgoed tractors, kinderoveralls en laarsjes.

Lees ook:  Wat te doen in Nijmegen? 13 tips van locals!

Kosten en openingstijden HARM’s Hoeve

De entree is helemaal gratis. Als je de dieren wilt voeren dan kun je bakjes brokken of flesjes melk kopen.

Bakje brokken: 1 euro
Familie-emmer brokken: 5 euro
Flesje melk voor de lammetjes: 2 euro
Fles melk voor de kalfjes: 5 euro

HARM’s Hoeve is het hele jaar door geopend  op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag. Je hoeft niet te reserveren.

Tip: de belevenisboerderij is ook een leuke locatie voor een kinderfeestje.

Bewaar of deel